קבלת תנאי השימוש
ברוך הבא למסמך תנאי השימוש ב- TrueCost. אנא קרא בעיון את תנאי שימוש אלה לפני ביצוע קניה בחנות המקוונת שלנו או בכל חלק מהשירותים הקשורים אליהם ("החנות המקוונת"), שכן הם מהווים הסכם משפטי מחייב בינך לבין קפנדריה, ("אותנו", "שלנו" או "אנחנו"), ובצע בדיקה מדי פעם אם קיימים שינויים.
השירותים זמינים מעת לעת או בתקשורת עם / בחנות המקוונת שלנו, כפוף ומותנה בהסכמתך לעמידה בכל תנאי השימוש שלהלן ("ההסכם").
ע"י שימוש בשירותים ורכישת המוצרים (כמוגדר להלן) אתה מאשר: (1) אתה מסכים להיות מחוייב להסכם זה, (2) שאתה נמצא בגיל החוקי ויש ביכולתך להתחייב להסכם מחייב. במידה ואינך מסכים לתנאים הללו,  אל תשתמש בשירותים אלו.
אנו עשויים לשנות את תנאי הסכם זה מעת לעת על ידי פרסום הודעה בחנות המקוונת שלנו עם הודעה מוקדמת של חמישה (5) ימים ימי הודעה מוקדמת. המשך שימושך בשירות יהווה את הסכמתך לכל שינוי שנעשה. אם אינך מסכים לתנאים החדשים, לא תוכל להשתמש בשירותים שלנו.
 
אודות השירות והמוצרים שלנו
Truecost מתחבר ישירות למערכת החשמל הראשית (תקן DIN) בבית או במשרד. Truecost מודד את צריכת ההספק בזמן אמת בכל פאזה, אשר יכולה להיות מוצגת במחשב או בסמארטפון.
המערכת כוללת מכשיר  Truecost ("המכשיר") ואת האפליקציה., אשר ניתן להוריד אותה לאחר רכישת המוצר.
ייתכנו שגיאות מדידה במערכת מעל 10% מהמדידה האמיתית.
מכשיר ה- Truecost צריך להיות מותקן על ידי חשמלאי מוסמך בלבד.
אחריות המכשיר היא לשנה (12 חודשים), בכפוף להוראות השימוש של המכשיר.
קפנדריה תעדכן מעת לעת את האפליקציה והתוכנה במכשיר על פי שיקול דעתה הבלעדי.
השירות נועד כדי לאפשר לך לרכוש את המוצר שלנו.
כתנאי לגישה, שימוש בשירות והזמנות בחנות המקוונת שלנו אתה מתחייב כי: (1) אתה בן שמונה עשרה (18) לפחות, (2)  אם החשבון (כהגדרתו להלן) מיועד לישות, תאגיד או ארגון, אתה נציגו המוסמך ובעל הזכות והסמכות החוקית לספק את הנתונים האישיים (כהגדרתם להלן) בהתאם לתנאי הסכם זה; (3) יש לך את כל הזכות, הכוח והסמכות הדרושים לאשר ולבצע ההתחייבויות במסגרת הסכם זה; (4) שאינך נמצא במדינה הכפופה לביצוע אמברגו של ממשלת ארה"ב, או שמוגדרת על ידי ממשלת ארה"ב כמדינה "תומכת בטרור", ואינך מופיע ברשימה כלשהי של ממשלת ארה"ב או צדדים מוגבלים.
בעוד שאנו נבצע מאמצים סבירים מסחרית לספק את השירות, אנחנו לא יכולים ולא מציגים או מתחייבים שנוכל לספק את השירות או שהשירות יתפקד או יהיה זמין, באופן חלקי או מלא, בכל עת או בכל זמן מסוים; כמו כן איננו מציגים, או מתחייבים בשום דרך שהיא את שלמותו, דיוקו או יעילותו של השירות, בין אם הוכן או הניתן על ידך או על ידינו, בכל עת או בכל זמן מסוים; כמו כן איננו מציגים, או מתחייבים כי שירות או תכונה כלשהם הנכללים כרגע בשירות יישארו כחלק מהשירות בהמשך. בנוסף, אנו עשויים, מעת לעת, לבצע תחזוקה בשירות וכתוצאה מכך שינוי בשירות, עיכובים או טעויות בשירות. למרות שאנו מנסים להפוך את השירות לזמין תמיד עבורך, איננו יכולים להבטיח שום אחריות ולא נישא באחריות לכל שיבוש בשירות, בין אם זה זמני או לא.
 
אנו רשאים מסיבה כלשהי או ללא סיבה, על פי שיקול דעתנו הבלעדי וללא הודעה או אחריות כלפיך או לצד שלישי כלשהו, ​​לסרב לשירות או לסרב להזמנה שהוצאת על ידך או לסיים את השירות בכל עת, ולחסום כל גישה עכשווית או עתידית. לשירות והשימוש בו (או בכל חלק ממנו), מבלי לגרוע מכל זכות או תרופה אחרת שיש לנו על פי חוק, הון עצמי או אחר. הנימוקים לסיום כזה עשויים לכלול, אך אינם מוגבלים, לקביעתנו כי הפרת את ההסכם או רוחו של הסכם זה או הפרה של זכויותיהם של אחרים או כל חוקים ותקנות אחרות החלים. עם תום או סיום הסכם זה, יופסק לאלתר כל שימוש בשירות.
 

ביצוע הזמנה
יצוע הזמנה מתבצע דרך החנות המקוונת שלנו. כדי לבצע הזמנה, עליך להיות משתמש רשום (ראה להלן).
 
אם ברצונך לרכוש מוצר מהחנות המקוונת, עליך לבחור בו ולהוסיף אותו לתיק הקניות שלך. היסטוריית הרכישה (מוצרים בלבד) נשמרת בשרת לשימוש מאוחר יותר. לאחר שתסיים לבחור את המוצר / ים, תוכל לעבור לקופה. לאחר לחיצה על כפתור הקופה תידרש לבחור את כתובת המשלוח, אמצעי המשלוח ואמצעי התשלום שלך. לאחר השלמת שלב זה, אתה נדרש ללחוץ על כפתור "ביצוע ההזמנה" ותועבר לעיבוד התשלום. השירות הזה נעשה באופן חיצוני על ידי Pelecard או PayPal. כשחוזרים מדף ה- Pelecard או PayPal, יוצג לך דף עם פרטי ההזמנה שלך.
 
שים לב כי כל הזמנה שאתה מבצע נחשבת כהצעה לרכוש ממך אלינו. כל הזמנה מאושרת על ידי שליחת דואר אלקטרוני לכתובת הדואר האלקטרוני שנתת לנו בעת ההרשמה לשירות שלנו. הזמנה היא אפקטיבית ומחייבת משפטית עבורנו רק כאשר תקבל את אישור הדואר האלקטרוני. אנא שמור את אישור הדואר האלקטרוני כהוכחה להסכם בינך. אנו קוראים לך לבדוק את מדיניות ההחזרות והביטול שלנו לפני הרכישה שלך.
 
זמן המשלוח צפוי להימשך מספר ימי עסקים כאמור במדיניות המשלוחים שלנו (ראה להלן), אולם זמן אספקה ​​כזה עשוי להיות ארוך יותר לפני ובמהלך החגים.
על ידי ביצוע הזמנה, אתה מתחייב בפנינו שאתה הרוכש הסופי של המוצר וכי אינך רוכש את המוצר למכירה מקצועית לצדדים שלישיים.
 

מחירים ותשלום
מחיר המוצר / ים אינו כולל מס ערך מוסף. עלויות המשלוח מוסדרות כאמור במידע על המשלוחים שלנו. מחיר המוצר אינו כולל מיסי עלויות נוספים ועלויות, כמפורט במדיניות המשלוח שלנו.
 
למרות מאמצינו, מספר קטן מהפריטים באתרנו עשוי להיות במחיר שגוי. אנו נוודא את התמחור בעת עיבוד ההזמנה שלך ואם טעינו והמחיר הנכון של המוצר גבוה מהמחיר באתר, אנו עשויים ליצור איתך קשר לבקש אם ברצונך להמשיך ברכישה במחיר הנכון או לבטל ההזמנה שלך. אם המחיר הנכון של מוצר נמוך מהמחיר הנקוב שלנו, נחזיר לך את ההפרש ונשלח לך את המוצר.
התשלום מעובד באמצעות פלקארד או PayPal. כאשר אתה מבצע הזמנה, אתה מאשר לנו במפורש לגבות מכרטיס או PayPal את מחיר המוצר. במקרה שיש לנו עלות או הוצאה נוספים כלשהם (כמו למשל אלה המופיעים במדיניות המשלוח ובמדיניות הביטול שלנו), אתה מאשר לנו במפורש לחייב אותך בכל עלות או הוצאה כזו. כל החזר כספי, כאמור בתנאים אלה, יבוצע גם לחשבון הפלקארד או PayPal האמור שניתן על ידך.]
 
בעת שימוש בחשבון PayPal ביחס להזמנה אתה מתחייב בפנינו שאתה המחזיק בחשבון PayPal כזה או שבכל מקרה אתה מורשה להשתמש בו. לא תשתמש בחשבון PayPal שאינו שייך לך או שאין לך הרשאה בגינו. אתה תשפה אותנו ולא תחייב אותנו באחריות או באחריות לכל תוצאה הנובעת מכל שימוש בלתי מורשה בחשבון PayPal שלך.
 
אתה מסכים שהחשבונית תישלח אליך בדואר אלקטרוני. אנא הדפס את החשבונית עבור הרשומות שלך.
אתה מאשר כי השימוש בשירות עשוי להיות כפוף לתשלום אגרות לצדדים שלישיים, בכפוף לתנאים ולהגבלות שלהם; לא נהיה אחראים לכל עלות הקשורה להפעלת השירות, לרבות הרכישה ושימוש בחיבור האינטרנט.
 
משלוח וזמן משלוח
תנאי המשלוח וזמן האספקה ​​של המוצר (ים) שלנו כפופים למדיניות המשלוח שלנו כפי שתעודכן על ידינו מעת לעת, המהווים חלק בלתי נפרד מהסכם זה, זמין בתנאים ובהגבלות
 
ביטול והחזרות
ביטול ההזמנות והחזרת המוצרים שלנו כפופים למדיניות הביטול שלנו כפי שתתוקן על ידינו מעת לעת, המהווים חלק בלתי נפרד מההסכם הזה, זמין בתנאים ובהגבלות.
 
תקלות
בעת תקלה במכשיר, במידה והמכשיר התקלקל כתוצאה מאי שימוש נכון לא יהיה החזר עבור משלוח למעבדת החברה ותיגבה עלות עבור התיקון.
בנוסף, קפנדריה איננה אחראית על פירוק או הרכבת המכשיר.
במקרה של תקלה במכשיר החברה אינה אחראית על המשך הפקת דוחות חודשיים, החברה תוכל להפיק דוחות אך ורק על הנתונים עד המועד שהתקבלו בשרת הראשי של החברה ולא תהיה לה אחריות על כך.

הַרשָׁמָה
כחלק מתהליך ההרשמה תתבקש למסור מידע אישי מסוים, כולל ללא הגבלה, שם, כתובת דואר אלקטרוני ומיקום, כתובת בית, מספר סידורי ומספר טלפון של Truecost, תאריך לידה ו / או מין (יחד, " מידע אישי"). אתה מסכים לספק נתונים אישיים אמיתיים, מדויקים, עדכניים ומלאים; לשמור ולעדכן במהירות את הנתונים האישיים בכדי לשמור עליהם מדויקים, עדכניים ומלאים; לשמור על האבטחה והסודיות של שמות משתמש וסיסמאות כלשהם, וכל מידע אבטחה או גישה אחר המשמש אותך לגישה לחשבון; להימנע מלהתחזה לאף אדם או ישות או להציג מצג שווא את זהותך או השתייכותך לאדם או גוף כלשהו, ​​לרבות שימוש בנתונים האישיים של אדם אחר; הודע לנו ומיד בכתב אם אתה מודע לאובדן, גניבה או שימוש כלשהו של אדם או ישות כלשהם במידע האישי שלך בקשר לשירות או כל הפרת אבטחה אחרת שאתה מודע למעורבים או הקשורים אליה.
 
התנהלות כללית
בהקשר לשירות, אתה מסכים, ללא הגבלה, לדברים הבאים: (1) לציית לכל החוקים והתקנות המקומיים, הממלכתיים, הפדרליים, הלאומיים והבינלאומיים; (2) לא להשתמש בשירות בכל דרך המגבילה או מעכבת את השימוש בשירות; (3) לא לשנות, למחוק, לזייף, למסגר, להעתיק, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להשכיר, למכור, ליצור עבודות נגזרות או להפריע בדרך אחרת או להפריע, לעקוף, או להתפשר, לכל חלק שהוא בשירות (כולל ללא הגבלה סימנים מסחריים, סימני שירות וסמלי לוגו הכלולים בשירות ("סימנים")); (4) חוסר גישה או ניסיון לגשת לאף אחת מהמערכות, התוכניות או הנתונים שלנו שאינם זמינים לשימוש ציבורי, או ניסיון לעקוף תהליכי רישום כלשהם בשירות או בכל אחד ממכשירי האבטחה וניהול התעבורה של השירות; (5) לא להשתמש בשום רובוט, עכביש, מכשיר אוטומטי אחר או סרגל כלים, סרגל אינטרנט, לקוח אינטרנט אחר, מכשיר, תוכנה, תהליך שגרתי או ידני, כדי לגשת לשירות, להגיש תוכן, או לפקח או לגרוע. מידע מהשירות; (6) לא ליצור או לספק שום אמצעי אחר שדרכו ניתן לגשת לשירות, למשל, באמצעות אמולטורי שרתים, בין אם ברווח ובין אם לא; (7) לא להעתיק, לפרק, להנדס לאחור, לפרק, לנסות להפיק את קוד המקור שלנו, לשנות או ליצור עבודות נגזרות המבוססות כולן או חלקן על השירות, או כל עדכון לשירות; (8) לא לעקוף, להשבית או להפריע בדרך אחרת לתכונות הקשורות לאבטחה של השירות, כולל ללא הגבלה על ידי העלאה או הפצה אחרת של וירוסים, תוכנות פרסום, תוכנות ריגול, תולעים או קוד זדוני אחר, תוך הפרעה או שיבוש כל רשתות, ציוד או שרתים המחוברים או משמשים למתן השירות, המפרים את התקנות, המדיניות או הנהלים של רשתות, ציוד או שרתים כאלה, או מתחזים לצד שלישי כלשהו; ו- (9) לא תשתמש או תאפשר את השימוש בשירות עבור כל פעילות מסוכנת או עבור כל פעילות שבה כל כישלון של השירות לבצע כראוי עלול לגרום או לגרום נזק לאנשים או לרכוש.
 
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, לא תהא (במישרין או בעקיפין): (1) לגשת לשירות אלא על ידי הממשקים המסופקים על ידינו; (2) לנקוט בכל פעולה שתטיל או עשויה להטיל עומס בלתי סביר או בלתי פרופורציונלי על תשתית השירות שלנו; (3) להפריע או לנסות להפריע לפעולה התקינה של השירות או לכל פעילות שנערכת בשירות; (4) לעקוף את כל האמצעים בהם נשתמש כדי למנוע או להגביל את הגישה לשירות (או לחלקים ממנו); (5) להעתיק כולה או חלקה כל עיצוב או עבודה שאתה רואה בשירות שלנו; או (6) לשנות או ליצור יצירות נגזרות בכל עיצובים או תוכן שאתה רואה בשירות.
 
מדיניות הפרטיות
מידע מסוים אודותיך, כולל הנתונים האישיים שלך, כפוף למדיניות הפרטיות שלנו. על ידי גישה לשירות זה, אתה מסכים לאיסוף ושימוש במידע כמתואר במדיניות הפרטיות שלנו, כפי שניתן יהיה לתקן על ידינו מעת לעת, המהווים חלק בלתי נפרד מהסכם זה.
 
 
תמיכה
אם סיפקת לנו כתובת דוא"ל תקפה, תוכל להשתמש בכתובת דוא"ל זו ליצירת קשר בנוגע לכל שאלה או שגיאה שיש לך או שתיתקל בשירות שלך, תוכל ליצור איתנו קשר. אנו נשתמש במאמצינו הסבירים מסחרית לענות על שאלותיך ולתקן שגיאות מסוג זה (כאשר השגיאות ניתנות לשחזור ונגרמות על ידי השירות) בדוא"ל. האמור לעיל קובע את אחריותנו הבלעדית וזכותך הבלעדית ביחס לשאלות וטעויות.
 
תוכן וזכויות קניין
אנו שומרים לעצמנו את כל הזכויות, הכותרת ,השירות וכל הפריטים האחרים המשמשים לספק השירות, כולל ללא הגבלה כל התוכן המופיע בשירות שלנו, התמונות, העיצובים, הגרפיקה, הצבעים, גופני הלוגו וכל השאר תוכן, הסימנים, הסימנים המסחריים, סימני השירות, הפטנטים או זכויות קנייניות אחרות, הן ביחס לתוכן כלשהו והן כיצירה קולקטיבית או אוסף, על פי חוקים ואמנות בינלאומיות. מלבד הזכויות המוענקות לך במפורש לשימוש בשירות בהתאם לתנאים אלה, שום זכויות קנייניות או בעלות על זכויות קנייניות הקשורות לשירות לא מועברות אליך על פי תנאים אלה. על אף האמור לעיל, איננו טוענים כל טענת בעלות באשר לסימנים מסחריים של צד ג 'כלשהו המקושר או מוצג בשירות.
לא תסיר או תשנה כל הודעת זכויות יוצרים, סימן מסחרי או הודעה או זכות קניינית או מגבילה אחרת המצורפת לכל חומר המסופק על ידינו, לרבות כל אחד מהמוצרים שנרכשו דרך החנות המקוונת.
 
אנו מברכים על כל משוב או הערה ממך, שים לב כי כל רעיונות, משוב או הצעה הנוגעים לעסק שלנו יהפכו אוטומטית עם הגשתם לנכס שלנו, ללא כל פיצוי עבורך. אף על פי שאיננו מחויבים לבדוק הגשות כאלה או לשמור על סודיות של הגשות כאלה, אנו רשאים להשתמש או להפיץ מחדש כל מסירה כזו ותכניה לכל מטרה ובכל דרך שהיא תמצא. כדי לספק משוב כזה, אנא שלחו דוא"ל: support@kapandrianet.com.
 
כתב ויתור על כל האחריות
אם אתה הצרכן שלנו שרכש בחנות המקוונת שלנו וקבל מוצר פגום או מוצר חסר תאימות, אנא שלח לנו דוא"ל מייד לכתובת support@kapandrianet.com וציין את מספר ההזמנה שלך, מספר סידורי של ה -Truecost ותמונה של המוצר כפי שהוא התקבל. [במקרים כאלה, אם אנו מאשרים שהמוצר פגום או שהוא חסר תאימות, תחזיר את המוצר אלינו על חשבוננו. אתה תהיה זכאי לתיקון מלא או להחלפת המוצר, ללא עלות. זמני הייצור הרגילים כמפורט לעיל בסעיף 3 לעיל חלים  עליו].
מבלי להגביל את האמור לעיל, איננו מתחייבים באחריות כלשהי ביחס ל: (1) השירות העומד בדרישותיך, או שהוא ללא הפרעה, רציף, מתוזמן, מאובטח או נטול שגיאות או וירוסים; (2) האם השימוש שלך בשירות יביא לתוצאות או השלכות כלשהן, ולא מבחינת נכונות, שלמות, זמינות, דיוק, אמינות או אחרת של תוצאות או השלכות כאלה; או (3) שהשימוש שלך בשירות חוקי בכל תחום שיפוט מסוים. השימוש שלך בשירות נתון לשיקול דעתך ולסיכון שלך, ואתה תהיה אחראי באופן בלעדי לתוצאות כלשהן.
הגבלת אחריות
בהיקף המלא המותר על פי החוק, בלא שום נסיבות אנו לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי כל צד שלישי בגין נזקים לא ישירים של כל סוג שהוא, כולל מגבלה, פיצוי, תוצאתית, תקרית, עתידית, מדומה, מדומה , ללא הגבלה, שימוש או חוסר יכולת (לכל סיבה) לשימוש, כל חלק מהשירות (כולל אי-דיוקי מגבלות או שגיאות מידע או פעולה כתוצאה מגישה לשירות או למוצרים שנרכשו להלן), אפילו אם קיבלנו המלצה על האפשרות של נזקים כאלה. כל המגבלות שלעיל יחולו על אף כל כישלון של מטרה חיונית של כל תרופה מוגבלת ומהווים מרכיב מהותי של המקח בינינו לבינך.
 
האחריות המצטברת שלנו לכל התביעות הנוגעות לשירות, ללא קשר לצורת הפעולה, בין אם מדובר בחוזה או נזיקין, כולל רשלנות, הפרת נכסים אינטלקטואלית, אחריות מחמירה, או שאחרת היא שאיננה מכך שאמורה היא שאיננה מחייבת כי אמינות מכך שאמנם איננה מחויבת, אלא אם כן, אכן לא תהיה חריגה ממוצא אחר. השירות. המגבלות האמורות יחולו גם אם הסעד האמור לעיל נכשל בתכליתו המהותית.
בכל מקרה, תעשה שימוש במוצר אך ורק לשימושו ולמטרתו הרגילה והכוונתית; ואתה לא תעשה שום שימוש לא נכון במוצרים.
הגבלת תביעות
כל תביעה או עילת תביעה הנובעת או קשורה לשימוש בשירות או בהסכם יש להגיש תוך שתים עשרה (12) חודשים לאחר שהתביעה או עילת תביעה כזו התעוררה או להיות מנועה לנצח.
 
שיפוי
אתה משחרר, ומסכים, לשפות את קפנדריה ומוותר על כל דרישה , לפצות, ו או לתבוע , את הפקידים, הדירקטורים, העובדים, הסוכנים והעובדים של חברת קפנדריה, מכל התחייבויות, תביעות ותביעות כלכליות, תביעות ותיקים. כל סוג, אם ידוע או לא ידוע וחשוד או לא חשוד), כולל דמי עורך דין סבירים, הקשורים בכל דרך שהיא: (1) השימוש שלך, גישה או הסתמכות על שירות זה, כולל מתן פעולות שלנו, כולל מתן גישה או שירות כלשהו. שירותים (למעט הפרת ההסכם שלנו כתוצאה מהתנהגות בלתי הולמת או מרמה בחלקנו); (2) כל הפרה או הסכמה להסכם זה על ידך; (3) התקן פגום, מזוהם או רעש או תוכנה כלשהם, כולל קבצי הגבלה, וירוסים, תולעים או סוסים טרויאני, באופן מכוון או באופן מזורז שמופץ על ידיך או שמקורו בציוד שלך או מכשור העבודה שלך; ו- (4) כל פעילות הקשורה לחשבונך, תהיה זה על ידך או על ידי כל אדם אחר הגישה לחשבונך עם הסכמתך או בלעדיה, אלא אם כן פעילות כזו נגרמה עקב מעשה רצון או מחדל שלך.
 
אנו נספק לך הודעה בכתב על תביעה, תביעה או פעולה כזו. לא תיכנס לכל פשרה או פשרה של טענה כזו ללא הסכמתנו מראש ובכתב. אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לקחת את ההגנה והשליטה הבלעדית בכל נושא הנתון לשיפוי על ידך. בכל מקרה, תשתף פעולה באופן מלא להגנת כל תביעה.
 
משפט תקף ובתי משפט בלעדיים

על הסכם זה (כולל מדיניות הפרטיות) יחולו חוקים של מדינת ישראל ללא התחשבות בבחירת החוק או בעקרונות ניגוד החוק. הצדדים מסכימים לסמכות השיפוט והמקום הבלעדי בבתי המשפט בתל אביב, ישראל, למעט שבכל בית משפט ניתן יהיה לבקש סעד זמני להפר את זכויות הקניין הרוחני.
 
כללי

הסכם זה וכללינו ומדיניותנו כפי שפורסמו בשירות מהווים את כל ההסכם בינך לבינינו, מציינים את כל אחריותנו ואת הסעד הבלעדי שלך ביחס לשירות, ומחליפים את כל ההסכמים הקודמים הנוגעים לכללים ולמדיניות של הסכם זה וכאלה. נושא. אם הוראה או הוראות כלשהם בהסכם זה מנוגדות לחוק, אז הוראה / ים אלה יפורשו, כמעט ככל האפשר, כדי לשקף את ההוראה המקורית וההוראות האחרות יישארו במלוא התוקף. כותרות הסעיפים בהסכם זה משמשות אך ורק מטעמי נוחות ואין להן משמעות משפטית או חוזית. שום הוראה מההסכם לא תתפרש כנגדנו אלא תתפרש בצורה נייטרלית והוגנת כתנאים שנקבעו על ידי צד בעל מידע מלא בהתנדבות לאחר הזדמנות להתייעץ עם יועצים ויועצים משפטיים אודות המשמעות וההשפעות של את תנאי הסכם זה. שום ויתור על תקופה כלשהי בהסכם זה לא ייחשב כוויתור נוסף או מתמשך על תקופה כזו או כל מונח אחר, וכל אי טענה לזכות או הוראה כלשהם במסגרת ההסכם לא יהווה ויתור על תקופה כזו. הסכם זה וכל הזכויות הניתנות להלן אינן ניתנות להעברה או להקצאה על ידך, אך ניתן להקצות על ידינו ללא כל הגבלה. יצירת קשר עם ארה"ב אם יש לך חששות או שאלות בנוגע להסכם זה, אנא פנה אלינו לכתובת  support@kapandrianet.com
 
 
 
 
 
 
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}