• מערכת חכמה למדידת צריכת חשמל
    ♦ צפייה בצריכה השעתית, היומית והחודשית בשקלים
    ♦ הפקת דוח חודשי בלחיצת כפתור
    ♦ התקנה מהירה וקלה, צפייה בתוצאות מהסמארטפון והמחשב
    ♦ מתאים לבתים פרטיים, יחידות להשכרה, משרדים ותעשייה

מבנה מערכת ה- TrueCost

מנתח צריכת החשמל TrueCost (פטנט US@2001) מתחבר ישירות למערכת החשמל הראשית תלת פאזית (DIN standard) בבית, במשרד או בתעשייה. ניתן לחבר בקלות את הסנסורים לכל פאזה מבלי לנתק את החיבור ממערכת החשמל.

TrueCost מודד את צריכת החשמל בזמן אמת בכל פאזה, ומציג את הנתונים באפליקציה החינמית שלנו במחשב האישי או בסמארטפון.

ההתקנה מתבצעת תוך מספר דקות ולאחר הרשמה קצרה אפליקציית ה-TrueCost מוכנה ומתחילה לשלוח נתוני צריכת אנרגיה. הנתונים מוצפנים כך שרק אתם יכולים לצפות בנתונים.

ל- TrueCost שלושה טווחי מדידה : 0.1A - 25A , 0.1A - 40A , 0.1A - 63A

האפליקציה מציגה את הנתונים באופן רציף ובזמן אמת ונותנת למשתמש כלי מצוין לניהול הוצאות החשמל. התצוגה הגרפית הפשוטה מאפשרת איתור צרכני חשמל בעלי צריכת אנרגיה גבוהה בביתכם וזיהוי צריכת אנרגיה גם כשאתם מחוץ לבית ו/או בשעות הלילה ובכך ניתן לחסוך בעלויות החשמל השוטפות.

ניתן להגדיר תקציב חודשי, ה TrueCost מעבד את הנתונים ומציג את שאריות התקציב בזמן אמת, ניתן לשנות את התקציב בכל עת, חיווי על חריגה מהתקציב תוצג למשתמש כאשר התקציב הסתיים.

TrueCost מציג את איזון עומסי הרשת החשמלית, ניתן לראות את ערך הקו"ש של כל פאזה בנפרד, במידה והפאזות אינן מאוזנות תוכלו לראות זאת בקלות ולאזן את הפאזות ע"י חלוקה נכונה של מכשירי חשמל בביתכם, מה שיכול להאריך ולשפר את ההזדקנות של תשתיות החשמל הביתיות ולמנוע עומס יתר על פאזה אחת.

TrueCost  מציג 24/7 את העלות השעתית, היומית והחודשית בזמן אמת בש"ח. תכונה זו מאפשרת צפייה בהוצאות קו"ש כשאף אחד לא בבית או בשעות הלילה , ניתן לכבות מכשירים ובכך לחסוך בהוצאות החשמל.

  TrueCost חוזה את עלות החשמל לסוף החודש כבר לאחר מספר ימים מתחילת החודש, זאת ע"י חישוב הצריכה השוטפת של המשתמש, כך שבמידה והעלות גבוהה מדי המשתמש יכול לצמצם בהוצאות האנרגיה (לעיתים קרובות חברת החשמל מתבססת על קריאות קודמות ולאחר מספר חודשים בהתאם לקריאה האמיתית של המונה מחייבת בתשלום אחד עבור כל ההפרשים במידה ויש ולעתים החשבון גבוה מאוד).

מכשירים עבור 25A

מכשירים עבור 40A / 63A

x

#{title}

#{text}

#{price}