החזרות
יש לנו מדיניות החזרה ללא טרחה של 15 יום.
אם אינך מרוצה מהרכישה שלך מכל סיבה שהיא, יידע אותנו באמצעות דוא"ל לכתובת support@kapandrianet.com  תוך 15 יום ממייל אישור הרכישה שלך. לאחר שנקבל ונאשר את בקשת ההחזר שלך, אנו נבקש ממך להחזיר את החבילה למחסן שלנו. תחויב בדמי עיבוד של 5% מהסכום הכולל של ההזמנה. שימו לב כי עלויות המשלוח אינן ניתנות להחזר.
לדוגמא: אם אתה רוכש מכשיר Truecost תמורת 654.5 שקלים ועלויות המשלוח בארץ בסך 34 שקלים ובמידה ותחליט להחזיר המוצרים תוך 30 יום, תקבל החזר של עלות המוצר בניקוי דמי המשלוח פלוס 5% דהיינו ההחזר יעמוד על 621 שקלים.
במקרה שההחזרה נובעת מפגם במוצר, לא יחולו דמי ביטול או משלוח.
משלוח
הזמנות נשלחות בדרך כלל תוך 24-48 שעות ממועד ההזמנה, למעט סופי שבוע וחגים, אלא אם כן צוין אחרת. זמני המשלוח ישתנו בהתאם למיקום המסירה.
ביטול הזמנה
אם ברצונך לבטל את הזמנתך, אנא צור איתנו קשר בכתובת support@kapandrianet.com  וספק את מספר ההזמנה שלך ואת שמך המלא. בתנאי שהחבילה שלך לא נשלחה עד לקבלת בקשתך; תקבל החזר כספי מלא עבור המכשירים (לא כולל תכניות שירות כגון-תעו"ז).
אם החבילה שלך כבר נשלחה (או נמסרה), הביטול שלך יתייחס כהחזר (עיין במדיניות ההחזרה שלנו לעיל) מיום קבלת המוצר.
במקרה של החזרה, אנו ממליצים לארוז את המוצרים באריזה המקורית שלהם. דאג לכלול את כל האביזרים המקוריים.
אנו נשלח אליך אישור בדוא"ל לאחר שנקבל את חבילת ההחזרה שלך. התשלום שלך יוחזר לאחר ניכוי עלויות רלוונטיות, אם בכלל (ראה לעיל תחת מדיניות ההחזרה).
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל החזר שאינו מורשה, דהיינו החזרות שנעשו מבלי ליצור איתנו קשר מראש בהתאם למדיניות שלנו.
מדיניות ביטול זו עשויה להשתנות על ידינו מעת לעת, ולהוות חלק בלתי נפרד מהתנאים וההגבלות.
x

#{title}

#{text}

#{price}