ערכת תצוגת טעינה לרכב חשמלי ומכשיר TrueCost, תלת פאזי - טווח מדידה 0.1A - 25A

ISTC25AEVCM
 • 676.00
  845.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
 • אפשרויות:
  תוספת של שנת אחריות למוצר
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
תוספת תצוגת טעינה לרכב חשמלי ומכשיר TrueCost.
טווח מדידה 0.1A - 25A.

המחיר לא כולל מע"מ.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  מחירים ותשלום
  מחיר המוצר / ים אינו כולל מס ערך מוסף. עלויות המשלוח מוסדרות כאמור במידע המשלוח שלנו. מחיר המוצר אינו כולל מיסי עלויות נוספים ועלויות, כמפורט במדיניות המשלוח שלנו.

  למרות מאמצינו, מספר קטן מהפריטים באתרנו עשוי להיות במחיר שגוי. אנו נוודא את התמחור בעת עיבוד ההזמנה שלך ואם טעינו והמחיר הנכון של המוצר גבוה מהמחיר באתר, אנו עשויים ליצור איתך קשר לבקש אם ברצונך להמשיך ברכישה במחיר הנכון או לבטל ההזמנה שלך. אם המחיר הנכון של מוצר נמוך מהמחיר הנקוב שלנו, נחזיר לך את ההפרש ונשלח לך את המוצר.
  התשלום מעובד באמצעות פלקארד או PayPal. כאשר אתה מבצע הזמנה, אתה מאשר לנו במפורש לגבות מכרטיס או PayPal את מחיר המוצר. במקרה שיש לנו עלות או הוצאה נוספים כלשהם (כמו למשל אלה המופיעים במדיניות המשלוח ובמדיניות הביטול שלנו), אתה מאשר לנו במפורש לחייב אותך בכל עלות או הוצאה כזו. כל החזר כספי, כאמור בתנאים אלה, יבוצע גם לחשבון הפלקארד או PayPal האמור שניתן על ידך.]

  בעת שימוש בחשבון PayPal ביחס להזמנה אתה מתחייב בפנינו שאתה המחזיק בחשבון PayPal כזה או שבכל מקרה אתה מורשה להשתמש בו. לא תשתמש בחשבון PayPal שאינו שייך לך או שאין לך הרשאה בגינו. אתה תשפה אותנו ולא תחייב אותנו באחריות או באחריות לכל תוצאה הנובעת מכל שימוש בלתי מורשה בחשבון PayPal שלך.

  אתה מסכים שהחשבונית תישלח אליך בדואר אלקטרוני. אנא הדפס את החשבונית עבור הרשומות שלך.
  אתה מאשר כי השימוש בשירות עשוי להיות כפוף לתשלום אגרות לצדדים שלישיים, בכפוף לתנאים ולהגבלות שלהם; לא נהיה אחראים לכל עלות הקשורה להפעלת השירות, לרבות הרכישה ושימוש בחיבור האינטרנט.

  מידע על משלוח: (באתר)

  המשלוח הוא חינם.
  זמן אספקה המשוער הוא בין 7-14 ימי עסקים, בהתאם לכתובת אספקת המשלוח אותה הזנת בעת ההזמנה ובהתאם לחברת השליחויות.

  על מנת לעקוב אחר המשלוח שלך, ניתן לראות ב"חשבון שלי" באתר שלנו.

 • מדיניות החזרת מוצרים
  מדיניות החזרות (באתר)
  יש לנו מדיניות החזרה ללא טרחה של 15 יום.
  אם אינך מרוצה מהרכישה שלך מכל סיבה שהיא, יידע אותנו באמצעות דוא"ל לכתובת support@kapandrianet.com תוך 15 יום ממייל אישור הרכישה שלך. לאחר שנקבל ונאשר את בקשת ההחזר שלך, אנו נבקש ממך להחזיר את החבילה למחסן שלנו. תחויב בדמי עיבוד של 5% מהסכום הכולל של ההזמנה. שימו לב כי עלויות המשלוח אינן ניתנות להחזר.
  לדוגמא: אם אתה רוכש מכשיר Truecost תמורת 250 דולר ומשלם עלויות משלוח בארה"ב בסך 7 דולר, אם תחליט להחזיר את המוצרים תוך 30 יום, תקבל החזר של 237.5 דולר (לאחר ניכוי דמי ההחזר של 5%).
  במקרה שההחזרה נובעת מפגם במוצר, לא יחולו דמי ביטול או משלוח.
  משלוח
  הזמנות נשלחות בדרך כלל תוך 24-48 שעות ממועד ההזמנה, למעט סופי שבוע וחגים, אלא אם כן צוין אחרת. זמני המשלוח ישתנו בהתאם למיקום המסירה.
  ביטול הזמנה
  אם ברצונך לבטל את הזמנתך, אנא צור איתנו קשר בכתובת support@kapandrianet.com וספק את מספר ההזמנה שלך ואת שמך המלא. בתנאי שהחבילה שלך לא נשלחה עד לקבלת בקשתך; תקבל החזר כספי מלא.
  אם החבילה שלך כבר נשלחה (או נמסרה), הביטול שלך יתייחס כהחזר (עיין במדיניות ההחזרה שלנו לעיל).
  במקרה של החזרה, אנו ממליצים לארוז את המוצרים באריזה המקורית שלהם. דאג לכלול את כל האביזרים המקוריים.
  אנו נשלח אליך אישור בדוא"ל לאחר שנקבל את חבילת ההחזרה שלך. התשלום שלך יוחזר לאחר ניכוי עלויות רלוונטיות, אם בכלל (ראה לעיל תחת מדיניות ההחזרה).
  אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל החזר שאינו מורשה, דהיינו החזרות שנעשו מבלי ליצור איתנו קשר מראש בהתאם למדיניות שלנו.
  מדיניות ביטול זו עשויה להשתנות על ידינו מעת לעת, ולהוות חלק בלתי נפרד מהתנאים וההגבלות


אפליקציית TrueCost עוקבת אחר מצבר הרכב החשמלי, ניתן לצפות במצב הטעינה באופן מקוון דרך אפליקציית TrueCost ולקבל את אנרגיית הטעינה, העלות ומשך הטעינה. האפליקציה עוקבת אחר מצב הטעינה ושולחת SMS לטלפון שלכם לאחר השלמת הטעינה. ניתן לשלוח SMS לכל מספר, בכל עת דרך האפליקציה, ה- SMS יכלול נתוני טעינת אנרגיה, עלות ומשך זמן טעינה

כולל:
• מכשיר TrueCost
• אפליקציית TrueCost לסמארטפון ולמחשב.
• תוספת תצוגת טעינת רכב חשמלי באפליקציה (כולל חבילת 360 SMS).


מידע נוסף:
- טמפרטורת הפעלה - 0°C-50°C
- מתחבר לראוטר 2.4GHz

המחיר לא כולל מע"מ
x

#{title}

#{text}

#{price}